دانلود نسخه کرک شده لیزرل ۱۰ + آموزش ویدئویی نصب lisrel

۲۵,۰۰۰ تومان

نسخه قدیمی نرم افزار لیزرل (یعنی نسخه 8.8) سالها بود که توسط پژوهشگران ایرانی مورد استفاده قرار می گرفت و واقعا نسخه ای قدیمی بود. اما خوشبختانه امکان دسترسی به نسخه جدیدتر نرم افزار لیزرل فراهم گردیده است. در این محصول، امکان خریداری فیلم آموزش نحوه نصب نسخه 10 نرم افزار لیزرل به همراه فایل نصبی کامل و کرک شده آن برای دانش پژوهان عزیز فراهم شده است.

فیلم راهنمای نصب که ده دقیقه است، به صورت مفصل نحوه نصب نرم افزار را شرح داده است. مدرس: سید مجتبی فرشچی (مدیریت مجموعه تخصصی آماری “اطمینان شرق”).

با خریداری این بسته، هم فایل نصبی و کرک شده و کامل نرم افزار لیزرل نسخه 10 را دریافت خواهید نمود و هم فیلم آموزشی نحوه نصب آن بر روی ویندوز 10. البته نصب بر روی ویندوز 7 نیز شبیه به همین فرآیند نصب بر روی ویندوز 10 می باشد.

این نسخه لیزرل به طور قطعی و به راحتی بر روی ویندوز های 10 و 7 نصب می گردد. اما خریداری این بسته به معنای این نیست که نصب نرم افزار بر روی ویندوز شما تضمین شده باشد. بهرحال با کمک گرفتن از متخصصین نرم افزار و شناسایی نرم افزار های مساله دار یا نصب بر روی سایر سیستم ها، مساله نصب قابل حل می باشد. بدیهی است به سوالات و ابهامات شما در خصوص نحوه نصب از طریق واتساپ به خط 09155136129 پاسخ داده می شود و پاسخگو خواهیم بود.

برای دریافت این بسته، بر روی افزودن به سبد خرید، کلیک نمایید. بعد از پرداخت وجه، لینک دانلود در اختیارتان قرار خواهد گرفت:

خرید کنید اطلاعات بیشتر